BEN KİMİM?

Merhaba;
Bir süre önce lezzetlerim.com adresinde hobi amaçlı başladığım yemek sitesi blogculuğuna takip edenlerin yoğun isteğiyle blogspot üzerinden devam etmeye karar verdim.
Merak edenler için kendimi kısaca tarif edeyim :)
1981 yılında Almanya'nın Köln şehrinde doğan ben oralarla ilgili bir idrake varamadan İstanbul'a gelmişim. Azıcık durun bi dil öğrenelim dimi ...
Mutfak maceralarına ortaokul yıllarında başladım. İlk olarak denemelere keklerle başladım. Poğaca, pilav derken mutfakta zaman geçirmek benim için zevkli hale geldi.
Yemek yapma konusunda çok iddialı olmamakla beraber yeni şeyler denemek, denediklerimi deneyenlerin teşvikleri ve bilimum gazları beni bu iş için iştahlandırdı.
Bu zamana kadar ki keşkem; küçüklüğümden itibaren yaptığım yada yapamadığım lezzetleri fotoğraflayamamak...
O günlerden kalan çevremdekilerden ya da  televizyonda arada bir çıkan tariflerden ecük bücük yazımla oluşturduğum okul defterlerinden bozma tarif defterim.
Hayat yolculuğuna devam edecek olursam ortaokulumu İstanbul, liseyi Gebze'de bitirdim.
Üniversite maceram öncelikle Afyon'da, ardından İzmir'de devam etti. Biyoloji bölümünü bitirip İzmir'den ayrılırken yepyeni fikirlerim vardı.
İstanbul'da yüksek lisansıma başladım, bir sene sonra web tasarımı ile ilgilenen sınıf öğretmeni olan eşimle evlendim.
Yoğun baskılarla evlendiğimiz ilk sene lezzetlerim.com u kurdurdum.
Şimdi ise (evliliğimin ikinci senesi oluyor) blog dünyasına girmeye karar verdim. (Tabii hedefim her sene bir site!!!)
Burada yaptığım yemekleri, hoşuma giden, takip ettiğim tarifleri, gezdiğim yerleri, çektiğim fotoğrafları, ilgilendiğim hususları sizinle paylaşmak istiyorum.
Her fikre açığım, yorumlarınız beni şevklendirecektir elbette.
Beni takip etmeniz dileklerimle..