Gizlilik Politikası

Lezzetlerim.com – Gizlilik Politikası

Kullanım ve Gizlilik-Sözleşmesi
Web sitemiz adresi Lezzetlerim.com ve www.lezzetlerim.com olarak anılmaktadır.

Lezzetlerim.com sitemize takipçi olurken ya da yorum yazarken girdiğiniz email, site adı, ad,soyad, rumuzunuz gibi bilgiler dışında başka bir bilgi istemiyoruz. Eğer bu bilgiler dışında daha fazla bilgi isteniyorsa, tarayıcınızın adres çubuğunda Lezzetlerim.com veya www.Lezzetlerim.com yazdığından emin olunuz..

Lezzetlerim.com web sitemiz sizin kişisel cihazlarınızın çerezlerini okuyabildiği için, siteye girdiğiniz andan itibaren sizi tanıyacaktır ve yorum alanlarında sizin bilgilerinizi tekrar çıkaracaktır. Ayrıca google adsense reklamlarının sizin ilgi alanınıza göre gösterilme durumu vardır. İlgi alanınıza dayalı reklam çıkmasını istemiyorsanız ve e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, rumuzunuz, site adresiniz gibi size ait bilgilerin yorum alanında otomatik olarak çıkmasını istemiyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz gerekmektedir.

Lezzetlerim.com sitemizde verdiğiniz bilgilerden eposta adresi, ip adresiniz, google analiystics ziyaret istatistikleriniz, 3. şahıslar tarafından görülemeyeceği ve bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmayacağı sözünü veriyoruz. Uyuşmazlık durumunda bilgiler yasal mercilerle paylaşılır.

Sitemiz üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Lezzetlerim.com bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Lezzetlerim.comtarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

TELİF HAKKI VE İÇERİK PAYLAŞIMI
Sitemizdeki içeriklerin her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz.

Sitemizle ilgili iletişim kurmak isterseniz: eposta adresi: iletisim@Lezzetlerim.com veya İletişim, Facebook, twitter, youtube linklerinden ulaşabileceğiniz gibi eposta ve sitemizdeki paylaşımların altında yer alan yorum gönderme özelliğini kullanarakda bize ulaşabilirsiniz.

Bu gizlilik politikasını çeviri yoluyla her dilde okuyabilirsiniz.
Lezzetlerim.com sitemizin gizlilik sözleşmesinin ne zaman değişeceği saklıdır. Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerin ve üyelerin gizlilik sözleşmesini okuyup kabul ettiğini varsayıyoruz.

Herhangi bir uyuşmazlık halinde Türkiye’de yer alan Mahkemeler yetkilidir.

Lezzetlerim.com – Nefis Yemek Tarifleri Sitesi – Her hakkı saklıdır.